Kuchyňská prkénka ve vlastním tvaru

Dokážeme vyrobit kuchyňská prkénka na zakázkovou výrobu. Praktický dárek do kuchyně. Darujte netradiční kuchyňská prkénka ve vlastním tvaru.  Tyto dárkové předměty jsou vyrobeny z přírodního, trvale udržitelného bambusu (lze i dřevo). Jsou vynikajícím dárkem k mnoha příležitostem. Možnost různých potisků  dle Vašeho výběru. Kuchňské prkénko – Puzzle může sloužit i jako servírovací podnos. Představuje zábavný způsob servírování jídla hostům. Můžeme pro Vás navrhnout kuchyňské prkénko ve vlastním tvaru, pokud pro Vás tvar puzzle není to pravé. Minimální množství pro objednávku je nad 1000 ks. Neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení.

Nabízíme pro Vás také standardní kuchyňské jednodílné prkénka s možností potisku, ražby vlastního motivu.

Orientační cena reklamního kuchyňského prkénka –  Puzzle, 1500 ks, velikost 30x20x1,2 cm je od 160,-/ks (včetně výpalu loga)

Prkénka ve tvaru Vašeho loga?

tvar prkénka můžeme vyrobit dle Vašeho loga. Máte logo kulaté, hranaté či oválné? Nevadí, vyrobíme dle Vašich požadavků. Dokonce si můžete vybrat z kolika dílů se bude kuchyňské prkénko skládat. Rozměr prkénka (tloušťka, šířka a délka) je možno navrhnout podle individuálního přání.

reklamní kuchyňské prkénko - Puzzle

Reklamní kuchyňské prkénko - Puzzle

kuchyňské prkénko

 kuchyňské prkénko - puzzle

Reklamní kuchyňské prkénko

Nevíte si rady? Jste tu pro Vás! 

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Vaše zpráva


  (Info zpracování osobních údajů GDPR) *

  (Info zpracování osobních údajů GDPR)

  * Takto označená pole jsou povinná.