Smaltované nádobí – zpátky ke kořenům

Věděli jste, že smaltované nádobí je trend už od dob vojny? Nejen, že v minulosti dobře sloužilo našim vojákům na frontě, ale stalo se i výborným pomocníkem v domácnosti dodnes.
Ačkoliv nyní zapadá spíše do kategorie vintage, jeho skvělé vlastnosti jsou neměnné a nestárnoucí. Generacemi prověřená technika smaltování, díky které můžeme nádobí používat na indukčních deskách a vyhneme se korozi, má i mnoho dalších výhod. Za zmínku stojí extrémní odolnost vůči mechanickému poškození i vysokým teplotám – odolá až 800 °C!
A proto i my, jako výrobci a distributoři reklamních předmětů, chceme našim klientům poskytnout ty nejlepší předměty, které hýbou světem a nikdy nebudou OUT.
Jejich retro styl a nezaměnitelný design jistě ocení každý obdarovaný.

Specifika smaltovaného nádobí

  • výborné tepelné vlastnosti, kdy je teplo v nádobí rozvedené rychle a rovnoměrně,
  • dobře se udržuje,
  • zdravotně nezávadný,
  • cenově přijatelný,
  • vhodný na všechny druhy ohřevu (vč. Indukce), takže nebrání používaní v moderní kuchyni.
  • svým moderním dekórem vykouzlí tou správní domácí atmosféru.

Vraťte se v čase i Vy a užijte si období, kdy každý s radostí používal smaltované nádobí. S vlastním potiskem firemní identity nebo kvalitního a nezapomenutelného designu utkvíte paměti nejednoho klienta, zákazníka nebo zaměstnance.

Smaltované nádobí

Pokud si myslíte, že by smaltované nádobí bylo vhodným reklamním předmětem, tak neváhejte nám zaslat nezávaznou poptávku. Velice rádi Vám poradíme s nejvhodnější variantou i celkovým zpracováním.

Neváhejte a kontaktujte nás se svou nezávaznou poptávkou.

Líbí se Vám tento produkt? Vytvoříme Vám nabídku na míru, stačí nám napsat!

* Prosím vyplntě všechna pole.