suspension-calendar1

3D Dárkové kalendáře – kostky

Mezi oblíbené dárkové předměty patří bezesporu reklamní kalendáře. Specializujeme se na výrobu designově zajímavých 3D kalendářů pro dárkové využití. Nabízíme Vám široký výběr dárkových kalendářů ve tvaru kostky. Dárkové kalendáře – kostky jsou praktickým doplňkem pracovního stolu v každé kanceláři. Kalendáře jsou jedním z mála dárků, kterou jsou vidět prakticky pořád. A právě takovéto předměty jsou naprosto ideální plochou k reklamnímu potisku. Naše grafické studio pro Vás sestaví grafický návrh kalendáře – kostky dle Vašeho přání. Nabízíme Vám výrobu originálních reklamních kalendářů za zajímavé ceny včetně plnobarevného potisku a s možností vlastního motivu. Minimální množství pro objednávku je 500 ks.

Stolní kalendáře – kostky

Dárkové kalendáře -kostky. Tři kostky,které lze libovolně otáčet a potisknout dle vlastního tématu. Kalendář na plastovém držáku je ideální jako stolní kalendář. Plastový držák disponuje také dostatečnou plochou k potisku loga společnosti. Rozměr jedné kostky: 4x4x4 cm. Rozměr celého kalendáře: délka 16 cm, šířka a výška 6 cm.

Doba dodání 3-4 týdny – orientační ceny pro zakázkovou výrobu
500 ks 72,-/ks
1000 ks 62,-/ks
2000 ks 58,-/ks
3000 ks 56,-/ks 

 

stolní kalendář

 

Vyrábíme také praktické stolní dárkové kalendáře – kostky, které se skládají ze dvou kostek, jak můžete vidět na ilustračním obrázku. Rozměr jedné kostky: 5x5x5 cm. Rozměr celého kalendáře: délka 10,1 cm, 7 cm šířka a výška 7,5 cm. stolní kalendáře

Magnetické kalendáře – kostky

Vyrábíme hravé magnetické kalendáře – kostky. Tento kalendář tvoří 3 kostky z kterých lze magneticky sestavit věž. Umožňují uživatelům kostky libovolně přehazovat a tvořit si vlastní kalendář. Rozměr jedné kostky: 5x5x5 cm. Rozměr celého kalendáře: délka a šířka 5 cm, výška 15 cm.

Doba dodání 3-4 týdny – orientační ceny pro zakázkovou výrobu
500 ks 66,-/ks
1000 ks 57,-/ks
2000 ks 53,-/ks
3000 ks 51,-/ks

 

magnetický kalendář
Pokud máte rádi originální reklamní předměty, které se Vám mění před očima, tak si pozorně prohlédněte naši nabídku magických reklamních kostek.

Můžeme Vám pomoci s kalkulací kalendářů?

Líbí se Vám tento produkt? Vytvoříme Vám nabídku na míru, stačí nám napsat!

* Prosím vyplntě všechna pole.