reklamni-propiska

Dárkové propisky, pera s logem

Dárkové propisky nabízíme z našich skladových zásob, které najdete na speciálním webu věnujícím se jen propiskám. Katalog dárkových propisek ( http://www.advertisingpens.cz) obsahuje informace o skladové dostupnosti, cenu za kus bez DPH, kód zboží a další potřebné informace. Pokud máte zájem o dárkové propisky prosím směřujte dotazy a objednávky na emailovou adresu objednavky@silicmedia.cz. Zajímají Vás další náklady spojené s potiskem? Zkusíme zde uvést vzorovou kalkulaci, abyste si sami mohli udělat představu o konečné ceně.

Jak objednat dárkové propisky (reklamní propisky, pera, gelová pera z katalogu)

  1. Vyberte si propisku či pero v katalogu na stránkách http://www.advertisingpens.cz/
  2. Napište si kód propisky (tento kód propisky uvádějte při objednávce).
  3. Rozmyslete si jaké logo budete na  propisky aplikovat a počet barev (většinou kovové propisky laser, plastové potisk).
  4. Máte již jasno o své propisce? Gratulujeme můžeme přejít k objednávce!

Objednávky a otázky směřujte na email: objednavky@silicmedia.cz nebo telefon +420 315 810 820 (pevná linka ČR) a pokud jste ze SR +421 2 330 56 922 (pevná linka Bratislava).

Objednávky a otázky směřujte na email: objednavky@silicmedia.cz. Pokud si raději povídáte, zavolejte nám na telefon +420 315 810 820 (pevná linka ČR) a pokud jste ze SR +421 2 330 56 922 (pevná linka Bratislava).

FAQ (často kladené dotazy)

  • Mohu si vybrat propisky různých barev a typů?
    odpověď: samozřejmě můžete si mixovat třeba po 100ks více barev. Jen myslete na to jak bude vypadat potisk. Pokud je více barev doporučujeme potisk stříbrnou barvou, která je pěkně vidět na všech barevných variací.
  • Jaký je termín dodání:
    odpověď: cca 14 dnů

Líbí se Vám tento produkt? Vytvoříme Vám nabídku na míru, stačí nám napsat!

* Prosím vyplntě všechna pole.