featured_image

Reflexní pásky, vesty, klíčenky, plyšáci, oblečení…

a pokud jsme zapomněli nějaké dárkové předměty vyjmenovat, tak stačí poslat poptávku a výrobu Vám také zajistíme. Velká výhoda zakázkové výroby dárkových předmětů je ve výběru rozměru, tvaru a barev. Nemusíte se spoléhat na skladové položky z katalogu. Navíc zakázková výroba reflexních pásků, reflexních vest a dalších dárkových předmětů je levnější (platí pro větší množství, řádově stovky až tisíce kusů). Samozřejmě pokud sháníte pár kusů s potiskem, jsme schopni Vám tyto skladové položky potisknout a dodat do 10 pracovních dnů.

Ceny uvedené v ceníku jsou již včetně všech nákladů na výrobu a jsou konečné. Pokud byste měli zájem o jiný počet reflexních dárkových předmětů, neváhejte nám poslat poptávku. Ozveme se Vám maximálně do dvou hodin od zaslání poptávky. Všechny uvedené ceny jsou včetně potisku jednou barvou!

Dárkové reflexní prvky

 

Poptejte nás na telefonu: +420 725 054 870 nebo emailem: poptavky@silicmedia.cz

Líbí se Vám tento produkt? Vytvoříme Vám nabídku na míru, stačí nám napsat!

* Prosím vyplntě všechna pole.

Rádi bychom Vám představili BENEFITY pro rok 2014 a to hlavně v oblasti reklamních předmětů, které zavádíme v platnost od 20. 1. 2014.

Uvědomujeme si, že v dnešní době je věrnost obchodních partnerů velmi důležitá a proto Vám přinášíme několik výhod, které můžete čerpat hned od první objednávky.

Budete letos řešit reklamní předměty?

Nabízíme konzultaci a spolupráci na Vašich marketingových aktivitách. Umíme věci plánovat a doladit Váš marketingový plán z nezaujaté pozice. Včasný výběr a objednání správného dárku Vám může ušetřit až polovinu nákladů! Více v článku v našem blogu.

V čem se odlišujeme a proč můžeme nabídnout tak výhodné podmínky?

Jsme výrobce a dovozce reklamních předmětů z celého světa, dodáváme reklamní předměty do ČR, SR a Německa za velice příjemné ceny, kvalitně a rychle do firem i reklamních agentur. Specializujeme se na zakázkovou výrobu, takzvaný tailor made, ale umíme dodat i katalogové položky za mnohdy překvapivé ceny.

Již máte svého dodavatele reklamních předmětů i kalkulaci na vybrané předměty?

To, že jste se na trhu zorientovali a udělali si cenový průzkum, je skvělé. Pošlete nám tu nejlepší cenu, kterou jste dostali, a nechte si vypracovat protinabídku. U tailor made předmětů Vám garantujeme, že dostanete od nás tu nejlepší cenu + další benefity!

Katalogové reflexní pásky, vesty, klíčenky

Máte zájem o osobní schůzku?

Samozřejmě osobní schůzky jsou přínosné pro obě strany a velice je vítáme. Neváhejte a domluvte si termín

reklamní předměty
info@silicmedia.cz