samonavijeci_sluchatka_04

Samonavíjecí sluchátka

Dárkové předměty – samonavíjecí sluchátka s klasickým konektorem 3,5 Jack. Flexibilní a funkční samonavíjecí mechanismus dokáže zkracovat kabel a také zabraňovat jeho zamotávání. Kabel se snadno zatáhne do ochranného pouzdra. Ochranné pouzdro disponuje dostatečnou plochou pro potisk dle vlastního výběru. Výběr z široké škály barevného provedení samonavíjecích sluchátek s potiskem.
Součástí sluchátek může být také mikrofon pro použití jako headset pro mobilní telefony. Funkční samonavíjecí sluchátka, která se pyšní nadčasovou konstrukcí kabelu. Lze ho jednoduše zkracovat a mimo jiné také zabraňuje zamotání, křížení a konečnému zlomení. Poskytněte svým zákazníkům komfort za dobrou cenu. Tyto dárkové předměty jsou vhodné pro všechny věkové kategorie. Neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení. Sluchátka nejsou skladem a vyrábí se na zakázku takže není problém si vybrat vlastní barvu sluchátek. Minimální množství je 500-1000ks dle náročnosti na výrobu.

orientační ceny (včetně vlastní barvy a potisku) – výroba trvá 32 dnů:

1000 ks od 56,-/ks
2000 ks od 54,-/ks
3000 ks od 52,-/ks

a pozor to není vše… u zakázkové výroby (většího množství) si můžete vybrat typ kabelu, umíme vyrobit hezký obrandovaný obal, ale to vše je již na individuální dohodě a potřebě klienta.

samonavíjecí sluchátka s potiskem

 samonavíjecí sluchátka s potiskem - dárkové přeměty

 Dárkové samonavíjecí sluchátka

samonavíjecí sluchátka s potiskem - dárkové předměty

 

Můžeme Vám pomoci s kalkulací dárkových předmětů?

Líbí se Vám tento produkt? Vytvoříme Vám nabídku na míru, stačí nám napsat!

* Prosím vyplntě všechna pole.

 

DOPORUČUJEME:

můžeme také doporučit zipová sluchátka. Viz obrázek níže. Nabídku najdete zde…>>>
zipová sluchátka